KURUMSAL

 

  

  

Smartcon Enerji, uluslararası tecrübeye sahip ekibiyle başta rüzgar enerjisi olmak üzere yenilenebilir enerji yatırımlarında yatırımcılara, bankalara ve proje geliştiricilere uluslararası standartlarda mühendislik ve teknik danışmanlık hizmeti vermektedir. Gerek proje aşamasında gerekse işletme döneminde verdiği kaliteli ve ekonomik mühendislik ve danışmanlık hizmetleriyle yenilenebilir enerji projelerine değer katarak yatırımların " Riski Düşük Uygulanabilir" projelere dönüşmesinde katkı sağlamaktadır.

Smartcon, yenilenebilir enerji projelerinde; proje geliştirme, uygulama ve işletme aşamalarında mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermekte ve Ar-Ge faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Bu bağlamda, firmamız sürekli iyileştirmeyi sağlayarak pazardaki güvenilirliği artırıp müşteri istek ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun çalışarak verdiğimiz hizmetlerde uygulanabilir mevzuat şartlarını, müşteri şartlarını ve ilgili tarafların şartlarını  yerine getirmeyi hedefleyen, güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak, çalışanlarını sürekli bilinçlendiren, kişisel ve mesleki eğitimlerini sürekli destekleyen, akılcı sistematik ve yenilikçi yaklaşımıyla birlikte ahlaki ve etik değerleri ön planda tutan en doğru ve en verimli çözüm ve önerilerini sunan, tecrübeli uzman kadrosuyla uluslararası standartlara uygun hizmet vermeyi ve bunu tüm ilgili taraflarla paylaşmayı KALİTE POLİTİKASI olarak belirlemiştir.